انواع سمعک های نامرئی IIC

 جدیدترین نمونه این سمعک ها شامل 5 مدل زیر می شود که مختصر توضیحی نیز در مورد هر یک از آنها داده شده است.

 
برای مشاوره و راهنمایی انتخاب درست سمعک با مشاورین نیک آوا مشورت کنید.
 
1- اتیکن مینی IIC / سمعک های نامرئی
سمعک های نامرئی IIC اتیکن ثابت کرده اند که انتخاب بسیار خوبی برای بهترین نتیجه هستند . راه حلی  بسیار کوچک که صدای شفاف واضحی را از یک پلت فرم میکروچیپ فوق العاده سریع ارائه می دهد . اتیکن IIC در پنج رنگ متفاوت فیس پلیت موجود است که این سمعک را برای گوش های کوچکتر و رنگ های پوست متفاوت مناسب می کند. در حال حاضر مدل بی سیم IIC این سمعک در دسترس است. از ماه نوامبر سال 2016،  اتیکن طراحی جدیدی را به وجود آورده که میکروفون را به داخل درب باتری متصل می کند، تا بدین وسیله سمعک های کوچکتری را تولید کند.
 
2- جی ان ریساند  LiNX-3D IIC
کمپانی ریساند به تازگی وارد عرصه ی تولید سمعک های نامرئی IIC شده است . پردازش صدا و سرکوب فیدبک خوب در سمعک IIC ریساند آن را قابل اطمینان ساخته است .
 
3- فوناک Titanium
سمعک های جدید IIC فوناک ساخته شده از تیتانیوم هستند و در ساخت آنها از تکنولوژی چاپ سه بعدی استفاده می شود. ویژگی های این سمعک نسبت به مدل های قدیمی تر افزایش میزان موفقیت و راحتی برای کانال های کوچکتر گوش، پوسته قوی برای افزایش دوام و تکنولوژی بالاتر می باشد. این سمعک برای افراد با کانال گوش کوچک یا کسانی که سمعک خود را به راحتی می شکنند مناسب است .
 
Insio IIC جدید زیمنس گزینه خوبی برای کسانی است که سعی در جستجوی سمعک نامرئی با عملکرد بالا دارند. سمعک Insio IIC با استفاده از میکروچیپ با 48 کانال پردازش صوتی وضوح گفتاری و سرکوب فیدبک عالی را به ارمغان می آورد .
 
5- سمعک های نامرئی ویدکس  Menu IIC 
ویدکس با Widex Menu IIC به بازار سمعک های نامرئی وارد شد. سمعک ویدکس از یکی از سریعترین چیپست های موجود در بازار استفاده می کند که دارای وضوح صدای عالی است که اغلب به عنوان صدای ویدکس نامیده می شود. ما بسیاری از IIC های آنها را مناسب نمیدانیم، اما آخرین محصولاتشان را با اطمینان کامل از نظر عملکرد توصیه می کنیم .
 
 
بهترین و جدیدترین سمعک‌های نامرئی که در حال حاضر در دسترس هستند، کدامند؟ 
1.    Signia Silk NX (سیلک ان ایکس) 
•    آماده استفاده است و سریعا بدون اینکه اثری از آن پیدا باشد با کانال گوش مطابقت پیدا میکند.
•    با تکنولوژی OVP صدای خود شما طبیعی تر به نظر می رسد.
•    به فناوری جهت یابی OneMic برای بهبود درک گفتار در محیط های پر سر و صدا مجهز است. 
•    اتصال بی سیم دارد. بنابراین می توان با برنامه تلفن هوشمند touchControl)) یا از راه دور توسط miniPocket آن را کنترل کرد.
•    اولین CROS IIC در جهان است که برای افراد دارای ناشنوایی یک طرفه مناسب است.
•    در سه سطح تکنولوژی و قیمتی در دسترس است.